Participanti


Vreau sa ma inscriu si eu

tc-activ

in-inactiv
st-inactiv
md-inactiv

 

Numar de participanti inscrisi
Individual
Stafete
Mini Duatlon
Total participanti
2813862
Individual (tura scurta / tura lunga)
Nr
Nume
Oras
Categorie
Validat
1Ciociu Adrian Codlea TS MasculinInscris
2OSTACHE GEORGEBRASOVTS MasculinIn asteptare
3Oprea AlexandruBrasovTS MasculinInscris
4Biolan Mihai AlexandruBrasovTS MasculinInscris
5Tudorascu Gabriel Brasov TS MasculinIn asteptare
6Mogan George CatalinMoieciu de JosTS MasculinInscris
7Iana MariusBrasovTL MasculinInscris
8Angelescu AdrianBucurestiTL MasculinInscris
9Puscas AdrianBrasovTS MasculinIn asteptare
10Puscas AndreeaBrasovTS FemininIn asteptare
11Calfa OvidiuBrasovTL MasculinInscris
12herwig arvaybrasovTL MasculinInscris
13Ciprian BurcaBrasovTS MasculinIn asteptare
14Moga CatalinBrasovTL MasculinInscris
15Popa GeorgianaBucurestiTL FemininIn asteptare
16Dutu EmilianBrailaTL MasculinIn asteptare
17Chioseaua CristianBucurestiTS MasculinInscris
18Sandu CristianBacauTS MasculinInscris
19Puia IoanBrasovTS MasculinInscris
20TORO MIRELABRASOVTS FemininIn asteptare
21Stanila MariusBucurestiTL MasculinInscris
22Dinculita LaurentiuBucurestiTL MasculinInscris
23Iordan CristianBucurestiTL MasculinInscris
24Neaga AlexandruBucurestiTS MasculinInscris
25Sonleitner Andrei Florin BucurestiTS MasculinInscris
26Prejmerean MarianBrasovTS MasculinIn asteptare
27SANDU Adrian NicolaeBucurestiTL MasculinIn asteptare
28Mincinoiu BogdanBragadiruTL MasculinIn asteptare
Stafeta (tura scurta / tura lunga)
Nr
Nume echipa
Concurent 1
Concurent 2
Categorie
Validat
1TrekITMateiu FlorinChiru ValentinTS StafetaInscris
2Mash StoreMarin Alexandru-StefanManea Nicolae CiprianTS StafetaInscris
3Red TeamAndrei VatraNicolae SincanTL StafetaIn asteptare
4Two smart dogsStoica RamonaCristea DragomirTL StafetaInscris
5SprintPopovici SorinUscoiu IoanaTL StafetaInscris
6Frumoasa si BestiaRusen AlexandruVasile Nicoleta MariaTS StafetaInscris
7K2Boier Lucia Danciu RobertTS StafetaInscris
8AlbinuteleBoier IuliaComan MirceaTS StafetaInscris
9echipa lu' sergiuLaura HalaucaFlorin HalaucaTS StafetaInscris
10Team 138Radu BuzeaIoana RaduTS StafetaInscris
11AlexionEnuta AlexandruTandara IonutTS StafetaIn asteptare
12VerdiMajercsik IstvanIchim SebastianTS StafetaInscris
13ICCOVlad SilviuBoitan BiancaTS StafetaIn asteptare
Mini Duatlon
Nr
Nume
Oras
Categorie
1Achim CristianBrasov9-12 ani
2Achim Ema Brasov9-12 ani
3Cioclu Alexadrazarnesti9-12 ani
4Angelescu ArianaBucuresti9-12 ani
5Angelescu CalinBucuresti9-12 ani
6Barbatei AlexandruSibiu9-12 ani
7Sandu TudorBacau9-12 ani
8Ciufu Mihai StefanSinaia13-16 ani