Participanti


Vreau sa ma inscriu si eu

tc-activ

in-inactiv
st-inactiv
md-inactiv

 

Numar de participanti inscrisi
Individual
Stafete
Mini Duatlon
Total participanti
571919114
Individual (tura scurta / tura lunga)
Nume
Oras
Categorie
Validat
Ciociu Adrian Codlea TS MasculinInscris
Ostache GeorgeBrasovTS MasculinIn asteptare
Oprea AlexandruBrasovTS MasculinInscris
Biolan Mihai AlexandruBrasovTS MasculinInscris
Tudorascu Gabriel Brasov TS MasculinInscris
Mogan George CatalinMoieciu de JosTS MasculinInscris
Iana MariusBrasovTL MasculinInscris
Angelescu AdrianBucurestiTL MasculinInscris
Puscas AdrianBrasovTS MasculinIn asteptare
Puscas AndreeaBrasovTS FemininIn asteptare
Calfa OvidiuBrasovTL MasculinInscris
herwig arvaybrasovTL MasculinInscris
Ciprian BurcaBrasovTS MasculinInscris
Moga CatalinBrasovTL MasculinInscris
Popa GeorgianaBucurestiTL FemininInscris
Dutu EmilianBrailaTL MasculinIn asteptare
Chioseaua CristianBucurestiTS MasculinInscris
Sandu CristianBacauTS MasculinInscris
Puia IoanBrasovTS MasculinInscris
Toro MirelaBrasovTS FemininIn asteptare
Stanila MariusBucurestiTL MasculinInscris
Dinculita LaurentiuBucurestiTL MasculinInscris
Iordan CristianBucurestiTL MasculinInscris
Neaga AlexandruBucurestiTS MasculinInscris
Sonleitner Andrei Florin BucurestiTS MasculinInscris
Prejmerean MarianBrasovTS MasculinInscris
Sandu Adrian NicolaeBucurestiTL MasculinIn asteptare
Mincinoiu BogdanBragadiruTL MasculinIn asteptare
Simion AlexandruBrasovTL MasculinInscris
Gaina LucianFalticeniTS MasculinInscris
Andrei EmilianBrasovTS MasculinIn asteptare
Florescu Ana MariaBucurestiTS FemininInscris
Cretu AlexandraBucurestiTS FemininInscris
Perpits EdeSf. Gheorghe TS MasculinIn asteptare
Certan LuminitaBucurestiTS FemininIn asteptare
Certan AdrianBucurestiTL MasculinIn asteptare
Wagner RobertBrasovTS MasculinIn asteptare
Diana GalCaciulati (IF)TL FemininIn asteptare
Chei RazvanBrasovTS MasculinIn asteptare
Stoica Mihai-CosminBucurestiTS MasculinInscris
Oprita DanBrasovTL MasculinInscris
Apostol AndreiBrasovTL MasculinInscris
Iordanescu Daniel București TS MasculinIn asteptare
Corina DorohoiBrasovTS FemininIn asteptare
Barczán ErikaOdorheiu SecuiescTL FemininIn asteptare
Oprea CatalinBrasovTS MasculinInscris
Dobre IolandaChitilaTL FemininIn asteptare
Barladianu AlexandruZarnestiTL MasculinIn asteptare
Dumitru GeorgeCodleaTS MasculinIn asteptare
Vintila LiviuBucurestiTL MasculinIn asteptare
Visan AndreiBrasovTS MasculinInscris
Tiberiu FerenczBrasovTS MasculinIn asteptare
Bobes Diana IoanaBrasovTS FemininIn asteptare
Martinescu AurelBrasovTS MasculinIn asteptare
Barladeanu BogdanFocsaniTS MasculinIn asteptare
Roxana LupuBucurestiTL FemininIn asteptare
Zaharia Ana-MariabucurestiTS FemininIn asteptare
Stafeta (tura scurta / tura lunga)
Nume echipa
Concurent 1
Concurent 2
Categorie
Validat
TrekITMateiu FlorinChiru ValentinTS StafetaInscris
Mash StoreMarin Alexandru-StefanManea Nicolae CiprianTS StafetaInscris
Red TeamAndrei VatraNicolae SincanTL StafetaIn asteptare
Two smart dogsStoica RamonaCristea DragomirTL StafetaInscris
SprintPopovici SorinUscoiu IoanaTL StafetaInscris
Frumoasa si BestiaRusen AlexandruVasile Nicoleta MariaTS StafetaInscris
K2Boier Lucia Danciu RobertTS StafetaInscris
AlbinuteleBoier IuliaComan MirceaTS StafetaInscris
echipa lu' sergiuLaura HalaucaFlorin HalaucaTS StafetaInscris
Team 138Radu BuzeaIoana RaduTS StafetaInscris
AlexionEnuta AlexandruTandara IonutTS StafetaIn asteptare
VerdiMajercsik IstvanIchim SebastianTS StafetaInscris
ICCOVlad SilviuBoitan BiancaTS StafetaIn asteptare
HAPPY FEETFlorescu George IosifPopa CatalinaTL StafetaIn asteptare
FiVi TeamFilip OctavianVintilă Andrei TL StafetaInscris
FlashRazvan DajbocStefan PantilaTL StafetaInscris
IBM 1Afrasinei OvidiuTudor Octavian MihailaTL StafetaInscris
DiggersIchim VladDragos MateiTS StafetaIn asteptare
NorocosiiAdria MilescuCristian DinuTS StafetaIn asteptare
Mini Duatlon
Nume
Oras
Categorie
Achim CristianBrasov9-12 ani
Achim Ema Brasov9-12 ani
Cioclu Alexadrazarnesti9-12 ani
Angelescu ArianaBucuresti9-12 ani
Angelescu CalinBucuresti9-12 ani
Barbatei AlexandruSibiu9-12 ani
Sandu TudorBacau9-12 ani
Ciufu Mihai StefanSinaia13-16 ani
Peter Robert EduardBRASOV13-16 ani
Cristolovean Lidia Ioanarasnov9-12 ani
Ciobotaru SofiaBrasov9-12 ani
Ciobotaru DimitrieBrasov9-12 ani
Marton RobertBrasov9-12 ani
catioiu cristinazarnesti9-12 ani
STANGA MARIA MADALINAZARNESTI9-12 ani
Farcas VladBrasov13-16 ani
DUICU ANDREIMOIECIU DE JOS9-12 ani
costache raresbrasov9-12 ani
Coman DragosTargu Mures13-16 ani